D&D Monster Manual

Wizards RPG Team Wydawnictwo: Wizards of the Coast Seria: Dungeons & Dragons fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Wizards of the Coast
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Dungeons & Dragons

Książka jest rewelacyjnie wydana. Ilustracje i opisy są naprawdę bardzo dobre. Książka niesamowicie pomocna przy tworzeniu przygód dla graczy. Ogromny minus tej książki jest taki, że nie ma tabeli, w której umieszczone są potwory zgodnie ze skalą wyzwania. Byłoby to bardzo przydatne.

Bardzo przyjemny podręcznik, choć jak na bestiariusz ma trochę ubogie opisy. Nie do końca rozumiem też dlaczego twórcy boją się powtórzeń i odsyłają do Podręcznika Gracza i Podręcznika Mistrza Podziemi (no dobra, rozumiem, w końcu trzeba jakoś zasugerować kupno pozostałych książek). Zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby te opisy znajdowały się również tutaj. Poza tym trochę...

• RPG
  • Przeczytane 2020