Zimowa rozłąka kurczaka i myszki

Katarzyna Boroń Wydawnictwo: Novae Res literatura piękna
Novae Res
literatura piękna
2015-06-01

Jesienią kurczak i myszka przypadkowo się poznali i od tej pory wszystko robili razem, odwiedzali się regularnie. Pielęgnowali swoją przyjaźń tak bardzo, że trudno było im znieść zimową rozłąkę. Dni były krótsze, możliwość dotarcia do przyjaciela utrudniona, przez co spędzali ze sobą mniej czasu. Pewnego dnia zamarzły drzwi kurnika i domku myszki. Po wielu godzinach kury...

Śliczna bajka o przyjaźni. Przesłanie: w kupie siła. ;)

• 3+ .

Dodaj cytat z książki Zimowa rozłąka kurczaka i myszki