Easter Widows Seven Irish Women who lived in the shadow of the 1916 rising

Okładka książki Easter Widows Seven Irish Women who lived in the shadow of the 1916 rising
Sinead McCoole Wydawnictwo: Doubleday Ireland historia
2014-01-01
angielski
9781781620229
Irlandia Powstanie Wielkanocne 1916

Portret niezwykłych kobiet, których mężowie zostali straceni za udział w Powstaniu Wielkanocnym 1916r.

Dodaj cytat z książki Easter Widows Seven Irish Women who lived in the shadow of the 1916 rising

Ciekawostki historyczne