Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.50 zł

Poziom śmierci

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Killing Floor
Paulina Braiter-Ziemkiewicz
Albatros
Killing Floor
Jack Reacher (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Paulina Braiter-Ziemkiewicz

Dobrze napisana powieść, którą szybko się czyta. Wciągająca, ciekawa fabuła. Dla osób, które oglądały filmy wygląd głównego bohatera będzie niespodzianką ;D

SPOILER dla tych, co już przeczytali książkę, ale nieco inny - książka a serial

W serialu spora zmiana w fabule:

Moje pierwsze spotkanie z Lee Childem. Na pewno nie ostatnie. Historia trzymająca w napięciu do ostatniej chwili z wieloma zaskakującymi zwrotami akcji.

Książka dobra. Nie pamiętam kiedy kazda wolna chwile spędzałem na czytaniu przy tylu możliwościach zabiciu nudy dzisiejszych czasach. Przeczytana bardzo szybko na pewno wrócę do serii chodź opinie o drugim tomie lekko ostudzony zapał.

„Poziom śmierci” tak mnie pochłonął, że przez większość fabuły nie mogłam się oderwać. Jack Reacher, główny bohater wykreowany przez Lee Childa, jest tak charyzmatyczną i tajemniczą postacią, że od pierwszych rozdziałów ma się ochotę mu towarzyszyć. Do tego dochodzi wielopoziomowa intryga, w którą zaangażowanych jest mnóstwo osób, a śmierć czyha na bohaterów na każdym...

To debiutancka powieść Lee Childa, a zarazem pierwszy tom jego niezwykle popularnej serii o Jacku Reacherze. Tym samym kolesiu, którego później zagrał Tom Cruise. W oryginale facet jest zwalistym blondynem. Byłym żołnierzem, który po kilkunastu latach służby odszedł z wojska i po prostu jeździ po Stanach Zjednoczonych. Odwiedza miejsca, które zawsze chciał zobaczyć. Takie...

Przyjemne czytadło dla relaksu. Fabuły nie będę pamiętał za kwartał, tytułu zapomniałem w połowie czytania - wiedziałem, że to Jack Reacher 1, ale dało mi to sporo przyjemnego czytania. Wakacyjno - relaksacyjna proza, polecam

Wracam do serii o dzielnym byłym żołnierzu zandarmie który rozwiązuje zagadki i pokonuje wrogów którzy staną na jego drodze.

Pierwsza część cyklu pozytywnie mnie zaskoczyła i wciągnęła od pierwszej strony co jest rzadkością. Wypełniona akcją, dobrze napisana. Aż chce się czytać!! Już dzisiaj zaczynam 2-gą część z nadzieją że będzie równie dobra i porywająca.

Książkę czyta się łatwo i przyjemnie. Wprowadzenie do długiego cyklu przygód Reachera wydaje się być zachęcające. Ciężko coś więcej napisać. Jeśli lubisz kryminały to się nie zawiedziesz. Książka jest po prostu dobra.

Dyskusje

3 880