Czas ciążenia

C.J. Cherryh Wydawnictwo: Solaris Cykl: Wojny Kompanii (tom 4) Seria: Kanon science fiction fantastyka, fantasy, science fiction
Heavy Time
fantastyka, fantasy, science fiction
838843120X
Marek Pawelec
Kanon science fiction

Trudno ocenić ten tytuł. Warsztatowo książka napisana dobrze, ale akcji tu prawie nie ma. Ciut na początku i trochę na końcu, a w środku portrety psychologiczne bohaterów i opis ich życia na dużej stacji kosmicznej oraz ich wzajemnej relacji. Oprócz tego wyjaśnianie zawiłości i uzależnień polityczno-społecznych.

Pisząc kolokwialnie:
"Da się przeczytać, ale szału nie...

Słabo, rozwlekłe

• 📣 Ach! Moja kolekcja
  • Science Fiction
  • Book
  • Niedokończone
  • Poszukiwane
  • 52 w 2017
  • 🚀 Fantastyka naukowa

Dodaj cytat z książki Czas ciążenia