Świat Ogromnych

Okładka książki Świat Ogromnych Andrzej Maleszka
Nominacja w plebiscycie 2015
Okładka książki Świat Ogromnych
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 7) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Magiczne drzewo (tom 7)
Znak emotikon
2015-10-05
2015-10-05
literatura polska
Inne

Jest bardzo fajna. Szybko się ją czyta. Bardzo szybko wkręca i POLECAM!!!

Jest bardzo fajna. Szybko się ją czyta. Bardzo szybko wkręca i POLECAM!!!

Siódmy tom serii, po raz pierwszy mam wrażenie że naciągany. Powoli brakuje pomysłów autorowi, nie jest to już poziom poprzednich części.

Całkiem oryginalna modyfikacja motywu obrazu przenoszącego do innego świata. Akcja wartka, a czasem nawet wciągająca, mimo pewnych braków. Ogólnie cały cykl jest wystarczający dla czytelników szukających wrażeń. Tym natomiast, którzy szukają czegoś więcej, sugerowałbym raczej Rafała Kosika - cykl "Amelia i Kuba" dla młodszych, "Feliks, Net i Nika" dla starszych - są znacznie lepsze pod względem literackim.

Ale mocną bo dobrze pamiętam...

Ale mocną bo dobrze pamiętam...

Czytamy z dziećmi całą serię i po wszystkich robotach i strasznych maszynach ta część była bardzo fajną odmianą.

Tym razem przyjaciele wpadają w kłopoty w świecie ogromnych.

Tym razem przyjaciele wpadają w kłopoty w świecie ogromnych.

Szalone przygody przyjaciół, którzy jak zwykle wpadli w nowe tarapaty.

Szalone przygody przyjaciół, którzy jak zwykle wpadli w nowe tarapaty.

Moja opinia o tej książce, a dokładniej cyklu "Magiczne Drzewo" jest jak najbardziej trafna! Dostałam tą część na komunie i uważałam, że historia będę głupia i nudna. Gdy zaczęłam czytać skończyłam ją w jeden dzień! Historia jak złapie to nie wyciągnie ze swoich sideł. Polecam nawet osobom dorosłym, gdyż ta książka na to zasługuje!

Świetna,pełna niesamowitych przygód, trzymająca w napięciu książka do samego końca, polecam głównie dla nastolatków którzy zamiast czytać i marzyć siedzą z nosami w smartfonach. Rodzice apeluję do Was kupujcie książki nie nowe smarfony nim będzie za poźno !!!!

Książka interesująca

Książka interesująca