Kup teraz - 12 ofert w cenie od 25.76 zł do 31.97 zł

Świat Ogromnych

Nominacja w plebiscycie 2015
Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Magiczne drzewo (tom 7) literatura młodzieżowa
Znak emotikon
literatura polska
Magiczne drzewo (tom 7)
literatura młodzieżowa
literatura polska
Inne

Całkiem oryginalna modyfikacja motywu obrazu przenoszącego do innego świata. Akcja wartka, a czasem nawet wciągająca, mimo pewnych braków. Ogólnie cały cykl jest wystarczający dla czytelników szukających wrażeń. Tym natomiast, którzy szukają czegoś więcej, sugerowałbym raczej Rafała Kosika - cykl "Amelia i Kuba" dla młodszych, "Feliks, Net i Nika" dla starszych - są...

Ale mocną bo dobrze pamiętam...

Czytamy z dziećmi całą serię i po wszystkich robotach i strasznych maszynach ta część była bardzo fajną odmianą.

Tym razem przyjaciele wpadają w kłopoty w świecie ogromnych.

Szalone przygody przyjaciół, którzy jak zwykle wpadli w nowe tarapaty.

Moja opinia o tej książce, a dokładniej cyklu "Magiczne Drzewo" jest jak najbardziej trafna! Dostałam tą część na komunie i uważałam, że historia będę głupia i nudna. Gdy zaczęłam czytać skończyłam ją w jeden dzień! Historia jak złapie to nie wyciągnie ze swoich sideł. Polecam nawet osobom dorosłym, gdyż ta książka na to zasługuje!

Świetna,pełna niesamowitych przygód, trzymająca w napięciu książka do samego końca, polecam głównie dla nastolatków którzy zamiast czytać i marzyć siedzą z nosami w smartfonach. Rodzice apeluję do Was kupujcie książki nie nowe smarfony nim będzie za poźno !!!!

Książka interesująca

Arcydzieło! Świetna książka 👍🏻

Nauczycielka Gabi i innych dzieci straciła syna, ale Kuki wraz z przyjaciółmi będą próbować go odnaleźć. Czy to im się uda?
Gdy przeczytacie tę książkę dowiecie się. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • 2019