Obietnica pod jemiołą

Richard Paul Evans Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Kolekcja pod jemiołą literatura piękna
The mistletoe promise
Znak Literanova
The mistletoe promise
literatura piękna
Kolekcja pod jemiołą
Hanna de Broekere

Szybko się czyta. Przyjemna książka na wolny wieczór.

Zaskoczyła mnie historia tej książki. Nie czytałam jej opisu, poleciła mi bibliotekarka i zaczynając czytać myślałam, że to z tych bardzo lekkich, przyjemnych książek i po przeczytaniu o niej zapomnę, a okazało się, że oprócz tego, że świetnie się ją czytało to jeszcze mnie zaskoczyła! zdecydowanie należy do książek, które już w mojej głowie będą

Nie będę się rozpisywać - to była bardzo przyjemna i ciepła ksiażka o miłości, samotności i poczuciu winy. Bardzo szybko się czyta, skończyłam ją w ciągu jednego dnia. Myślę że jest to dobra książka, w sam raz na relaks. Polecam ;)

To moje pierwsze spotkanie z tym autorem i myślę, że nie ostatnie. Powieść przeczytana w jeden dzień. Historia o miłości, nadziei, życiu z jarzmem winy na plecach i przebaczeniu samemu sobie. Dość nierealna, taka współczesna wersja Kopciuszka. Spokojna, bez większych sensacji, ale w sumie potrzebowałam czegoś tak kojącego, tuż przed świętami. Może i przewidywalna, ale...

Przyjemna książka. Od razu czuć że pisał ją mężczyzna a nie kobieta, całkiem inny styl, taki rzeczowy. Nie ma żadnej rozkapryszonej kobiety z wewnętrzną boginią która karze jej robić dziwne rzeczy i awantury i byle co ;P podobała mi się i chętnie sięgnę po następną .

Historia skromnej i zamkniętej w sobie Elise. Kobieta pracuje jako organizatorka wycieczek, nie mając przyjaciół ani życia rodzinnego. Pewnego dnia zjawia się Nicholas wraz ze swoim szalonym pomysłem zawarcia umowy na okres kilku tygodni, której warunkiem jest spędzenie kilku imprez firmowych, codziennego lunchu razem udając zakochaną parę. Dziewczyna mimo początkowych...

Bardzo miła, przyjemna i nie długa lektura. Historia opowiada o związku jaki narodził się między Nicholasem a Ellise. Oboje przeżyli największe tragedie przez jeden błąd. Los się do nich uśmiechnął. Dlaczego wobec tego nie skorzystać z możliwości i zaznać szczęścia wspólnie? Piękna, romantyczna historia. W tle czas Świąt Bożego Narodzenia. Polecam.

Kolejna wspaniała i niesamowita książka jaką przeczytałem, Jest wyjątkowa i bardzo mądra. Na długo zostanie ze mną w pamięci. Warto przeczytać.
Polecam

Chciałabym zaznaczyć, że nie jest to zwykła historia o miłości, to również opowieść o przebaczeniu i to tym najtrudniejszym, bo nie tylko drugiej osobie, ale samemu sobie.

Elise Dutton bardzo nieufna i wycofana w kontaktach z mężczyznami pewnego dnia dostaje niemoralną propozycję. Nick ma dosyć pokazywania się na imprezach sam. Dlatego prosi o pomoc Elise. Do Wigilii ma udawać jego dziewczynę. W zamian za to on będzie ją rozpieszczał obsypując prezentami.
Czy Elise wejdzie w ten tajemniczy układ ?

Obietnica pod jemiołą to książka z akcentem...

Dyskusje

1 255