Mama, Kasia, ja i gangsterzy

Krajowa Agencja Wydawnicza
1984-01-01
1984-01-01
Ostrowska Gangsterzy Przygoda

To jeden z pierwszych moich "kryminałów". Superowa opowieść o dwóch bliźniaczkach rozwiązujących pewną zagadkę detektywistyczną i ich trochę nieprzystosowanej mamie (a może wręcz przeciwnie?). Akcja rozgrywa się szybko i ciekawie.
Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

pamiętam jak się przy niej zaśmiewałam mając naście lat :)

pamiętam jak się przy niej zaśmiewałam mając naście lat :)

To chyba najbardziej zwariowana książka z czasów, kiedy byłam nastolatką.

To chyba najbardziej zwariowana książka z czasów, kiedy byłam nastolatką.

Dodaj cytat z książki Mama, Kasia, ja i gangsterzy