Kup teraz - 11 ofert w cenie od 14.13 zł do 20.06 zł

Bad Kitty vs Uncle Murray
Zły Kocurek (tom 3)
pozostałe
Marta Panek

ta książka to jedna z książek z mojej ulubionej serii. To tak jak wszystkie książki, jedno, wielkie i okropnie śmierdzące gówienko Edzia.

Właściwie książkę można uznać za komiks. O dziwo okazała się bardzo zabawna, ale nie wiem czy będzie równie śmieszna i zrozumiała dla dziecka. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie :-)

Znacie już "Złego Kocurka"? Jeśli nie to macie co nadrabiać ponieważ to już czwarta część z serii o tym zwariowanym kocie. Powiem Wam, że ja nie miałam okazji poznać poprzednich książek, ale niedawno w moje ręce trafiła najnowsza część i stwierdziłam, że muszę poznać tego kocurka ;)

Właściciele Kocurka i Szczeniaczka wyjeżdżają na tydzień z domu jednak nie mogą zostawić...

• 2015
  • Dziecięce