Magiczny królik. Czekoladowe marzenia

Okładka książki Magiczny królik. Czekoladowe marzenia
Sue Bentley Wydawnictwo: Wilga Cykl: Magiczny królik (tom 1) opowieści dla młodszych dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
Magiczny królik (tom 1)
Magic Bunny: Chocolate Wishes
Wilga
2015-10-01
2015-10-01

Jak wszystkie książki tej autorki, również ta jest opowieścią o wybranym dziecięcym problemie naniesionym na autorski schemat.
Niezależnie od serii (magiczne kotki, króliki, koniki) czy nawet kolejnych opowiadań w serii zarys fabuły jest taki sam. Co więcej identyczne są również pewne wątki.
Sprawdza się to dla małych dzieci (4-7 lat), które czują się pewniej słuchając znaną historię w nowej wersji. Starsze dostrzegają już schematy i są rozczarowane.

Tym razem przerabiamy dość nieudolnie problem zmiany szkoły. Na szczęście dzieci skupiły się głównie na wątku króliczka, który jest ciekawszy choć odgrzewany.

Super przygody królika Strzały, którzy pomógł kilka razy Dagmarze, nowej dziewczynce, która była nieśmiała i bardzo tęskniła za swoim pieskiem.
Polecam ;).

Polecam ;).

Chyba każdy chciałby mieć takiego królika - super przyjaciela, który pomoże w trudnych chwilach.Nic dziwnego, że bohater tej książki od razu podbił serca dzieci, z którymi poznawałam jego przygody.
Atutem tej książki jest również szata graficzna.

Atutem tej książki jest również szata graficzna.

Dodaj cytat z książki Magiczny królik. Czekoladowe marzenia