Masoneria polska 2014

Okładka książki Masoneria polska 2014
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu powieść historyczna
powieść historyczna
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2014-01-01
2014-01-01
polityka masoneria illuminati PiS

Jest to dobra książka, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne. Niektórzy nie wierzą, ale już niedługo przekonają się na własnej skórze. Zobaczymy czy nadal będą się wówczas zachwycać Rand, Greenspanem i im podobnymi.

Książka opisuje ruch wolnomularzy - loże masońskie w Polsce, ich ukryte cele, plany, zamierzenia...

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Nie wiem dlaczego tak słabe oceny ma ta książka, dla mnie zawiera wiele wartościowych wiadomości, można się z niektórymi nie zgadzać ale jak dla mnie to warta przeczytania jeśli kogoś ten temat interesuje. Na pewno kontrowersyjna, pewnie jak każda książka która ujawnia choć kawałek prawdy o planach masonerii, a nie jest ona by najmniej wygodna dla wielu ludzi.

Od razu mówię, że czytałem tylko fragment dotyczący Ayn Rand. To był chyba najbardziej żałosny tekst jaki widziałem w życiu. Zupełne niezrozumienie nie tylko filozofii obiektywizmu, ale i fabuły powieści. No cóż, gdyby Krajski chociaż zachował pozory powagi, można by mu to było wybaczyć, ale zaprezentował się jako zwykły kłamca. Stawia chochoły i sam się z nimi tłucze. W ogóle nie prowadzi dialogu z filozofią Rand. Skoro wyszło z niego całkowite dyletanctwo intelektualne (tak, w ogóle nie zasługuje na miano intelektualisty), to czytanie innych fragmentów nie ma najmniejszego sensu.

Dodaj cytat z książki Masoneria polska 2014