Masoneria polska 2014

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu powieść historyczna
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
polityka masoneria illuminati PiS
powieść historyczna
polityka masoneria illuminati PiS

Książka opisuje ruch wolnomularzy - loże masońskie w Polsce, ich ukryte cele, plany, zamierzenia...

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Nie wiem dlaczego tak słabe oceny ma ta książka, dla mnie zawiera wiele wartościowych wiadomości, można się z niektórymi nie zgadzać ale jak dla mnie to warta przeczytania jeśli kogoś ten temat interesuje. Na pewno kontrowersyjna, pewnie jak każda książka która ujawnia choć kawałek prawdy o planach masonerii, a nie jest ona by najmniej wygodna dla wielu ludzi.

Od razu mówię, że czytałem tylko fragment dotyczący Ayn Rand. To był chyba najbardziej żałosny tekst jaki widziałem w życiu. Zupełne niezrozumienie nie tylko filozofii obiektywizmu, ale i fabuły powieści. No cóż, gdyby Krajski chociaż zachował pozory powagi, można by mu to było wybaczyć, ale zaprezentował się jako zwykły kłamca. Stawia chochoły i sam się z nimi tłucze. W...

• Mas
więcej mniej