Chazarska dzicz panem świata. Tom I: Zagłada Rosji

Retro
2012-01-01
2012-01-01
Żydzi Rosja historia

Wstrząsająca prawda o istocie spisku wymierzonego w Rosję, Prawosławie i Słowian. Nie ma tu mętnych teorii, irytujących półprawd i mącącej obraz kazuistyki zawodowych kłamców. Henryk Pająk ukazuje sedno rewolucji. Jej sponsorów, ideologów, krwawych wykonawców. Po tej lekturze chazarski atak na wolność, prawdę, religię, cywilizację białego człowieka - staje się oczywistością. Prawda przebije się zawsze i w końcu zwycięży.

Dodaj cytat z książki Chazarska dzicz panem świata. Tom I: Zagłada Rosji