Skazani jako "Szpiedzy Watykanu"

Okładka książki Skazani jako "Szpiedzy Watykanu"
Jurij BrodskiRoman Dzwonkowski Wydawnictwo: Apostolicum powieść historyczna
powieść historyczna
Skazani jako "Szpiedzy Watykanu"
Apostolicum
1998-01-01
1998-01-01
szpiedzy Watykanu Pallotyni

Okładka książki Polacy w Kościele katolickim w ZSRR Jan Mieczysław Ciechanowski, Roman Dzwonkowski, Aleksander Hauke-Ligowski, Adam Hlebowicz, Mikołaj Iwanow, Ludwik Kamilewski, Bolesław Kumor, Zbigniew S. Siemaszko, Józef Świdnicki, Zdzisław Szuba, Marcjan Trofimiak, Edward Walewander, Wiaczesław Werenicz, Jan Wróbel
Ocena 0,0
Polacy w Kości... Jan Mieczysław Ciec...