Zima Guntera

dyktatura Hiszpania
literatura piękna
Krystyna Pisera
dyktatura Hiszpania

Intrygująca i wymagająca, napisana trochę w stylu rozmów w katedrze, ale dużo bardziej surrealistycznie. Polecam tym, którzy lubią wyzwania czytelnicze!

Juan Manuel Marcos, wybitna postać kultury i literatury paragwajskiej, zapoczątkował odnowę prozy w tym kraju oraz stworzył nowy paradygmat gatunku w skali kontynentalnej. Stało się o właśnie za sprawą powieści „Zima Guntera”.

Wczytując się w przedmowę Elżbiety Skłodowskiej z Washington University in. St. Louis można dowiedzieć się, iż „powieść Marcosa – z całym swym...

• :-), :-), :-)
  • Posiadam EBOOK