Okładka książki Kurs jasnowidzenia. Proste metody na rozwinięcie Twoich nadprzyrodzonych zdolności Alexandra Chauran
Alexandra Chauran Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2015-01-01
2015-01-01
medium jasnowidzenie

Dobra książka, ale na pewno nie nadaje się na pierwszy "podręcznik" jasnowidzenia.

Każdy z nas nosi w sobie ogromny potencjał i posiada zdolności nadprzyrodzone, takie jak chociażby jasnowidzenie. Problem pojawia się wtedy, gdy nie pokładamy w nich żadnych nadziei i lekceważymy własne umiejętności. Mimo że nie raz doświadczamy wizji czy „zbiegów okoliczności”, jesteśmy w stanie przejść obok nich obojętnie, nie przywiązywać do nich żadnej wagi i po chwili zapominamy o całym zdarzeniu. A szkoda.
Aleksandra Chauran to doświadczona przedstawicielka jasnowidzów, która dzięki swoim umiejętnościom i zdolnością przyniosła ukojenie wielu ludziom. Potrafi doskonale kojarzyć fakty a drobne wydarzenia składać w logiczną całość, gdyż w dużej mierze wiążę się to z techniką jasnowidzenia. W swojej książce wyjaśnia, jak ogromny wpływ ma zachowanie świadomości i obserwacja otoczenia, które są pierwszym krokiem na drodze do stania się profesjonalnym jasnowidzem.
Autorka przedstawia wiele prostych i pomocnych ćwiczeń, z których każdy ma wywoływać inny efekt. Początkowo są to ćwiczenia czysto obserwacyjne, a stopniowo przechodzimy do tych bardziej zaawansowanych. Już w pierwszym rozdziale uczymy się tworzyć tablicę wizji, która jest doskonałą rzeczą dla osób początkujących. Pojawia się tutaj również sporo informacji o podstawach ezoterycznych – świadome śnienie, medytacja, czakry, wchodzenie w trans i uziemienie są nieodłącznymi elementami techniki jasnowidzenia i są z nią ściśle powiązane.
Czytelnik ma również okazję zapoznać się z jasnowidzeniem związanym z lustrami, omenami czy kryształową kulą. Są to moim zdaniem bardziej zaawansowane techniki, które autorka przedstawia w rozdziale „Bycie jasnowidzem – oczy otwarte”. Można się również nauczyć wróżenia z fusów herbacianych, co wielu osobom wydaje się być czystą abstrakcją rodem z filmów w stylu Harry’ego Pottera. W trakcie lektury w głowie osoby początkującej pojawić się może sporo pytań, a z pewnością na część z nich autorka odpowiada na kolejnych stronach – co może się pojawić w wizjach? Jakie korzyści możemy czerpać z jasnowidzenia?
„Kurs jasnowidzenia” to książka, która będzie idealna dla „świeżaków” w tej dziedzinie. Stopniowo wprowadza w świat wizji, aury i czakr oraz kilku dodatkowych elementów, które razem stanowią spójną całość. Osoby bliżej zaznajomione z tematem mogą się poczuć lekko zawiedzione, gdyż nie znajdą tutaj nic więcej poza tym, co już wiedzą. Jeżeli jednak poczułeś w sobie wezwanie do działania i pragniesz odkryć i rozwinąć swój potencjał jasnowidza, ta książka sprawdzi się tutaj idealnie!

www.bookeaterreality.blogspot.com

• Z polecenia do kupienia ...
  • 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.
  • Rok 2016
  • Religia,wierzenia,ezoteryka