Owoce w naszej kuchni. Sałatki, mięsa, ryby i ciasta z owocami

Okładka książki Owoce w naszej kuchni. Sałatki, mięsa, ryby i ciasta z owocami
Alicja Marchwieńska-Fuks Wydawnictwo: MADA kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
MADA
2008-11-01
2008-11-01
przepisy kuchnia kulinaria owoce

Mniej lub bardziej zaskakujące zestawienia, cieszące oko i podniebienie. Potrawy dla wielbicieli sałatek oraz dla "mięsożerców", czekających na "konkret". Propozycje na różne pory roku. Warto popróbować.

Dodaj cytat z książki Owoce w naszej kuchni. Sałatki, mięsa, ryby i ciasta z owocami