Breaking News

Okładka książki Breaking News
Frank Schätzing Wydawnictwo: Verlag Kiepenheuer & Witsch GmbH & Co. KG kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Breaking News
Verlag Kiepenheuer & Witsch GmbH & Co. KG
2014-03-06
Data 1. wydania:
2014-03-06
niemiecki
9783462045277

Jesli lubisz ksiazke akcji, ktora w Twojej glowie staje sie filmem; jesli lubisz autora, ktory tlo historyczne przygotuje tak, ze zazdrosciliby mu wszyscy Twoi nauczyciele od historii, to smialo siegnij po te ksiazke. Dowiesz sie wielu rzeczy o Bliskim Wschodzie i to pochlaniajac wprost strone za strona. Dobra pozycja na wakacje!

Mam nadzieję, że Wydawnictwo Dolnośląskie już pracuje nad polskojęzyczną wersją tej książki! Gorąco polecam. Pasjonująca historia.

Dodaj cytat z książki Breaking News