The poker mindset

The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success
Quint
hobby
Psychologia Sportowa Poker MindSet Psychologia

Strasznie słaba książka jak na pozycje mindsetową, jak również jako książka w ogóle. Powtarzalna do bólu, infantylna, dla fishy po prostu żeby pozostali jeszcze większymi fishami. Nie polecam z całego serca.

Bardzo dobry poradnik mindsetowy, sporo ciekawych uwag o samokontroli, BRM i ogólnych podstawach emocjonalnych pokera. Oczywiście zagadnień technicznych i matematycznych się z tej książki nie nauczy.

Podstawowa pozycja dla każdego gracza.Książka bardzo teoretyczna i trudno zawartą w niej wiedzę zastosować "od już". Uważam że to materiał na miesiące jak nie lata pracy.Szybko się czyta,podbudowuje psychicznie.Gorąco zachęcam do przeczytania oraz polecam.

• Poker
  • GRA - Różne
  • ✔ 2016
  • Sport
  • 2016
  • Psychologia, socjologia

Dodaj cytat z książki The poker mindset