The Emperor's Code

Okładka książki The Emperor's Code
Gordon Korman Wydawnictwo: Scholastic Children’s Books Cykl: 39 wskazówek (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
39 wskazówek (tom 8)
Scholastic Children’s Books
2010-04-06
Data 1. wydania:
2010-04-06
angielski

Przeczytałem po angielsku jak 6 i 7 tom. Niedługo dostane 9 i bede zamawiam nastepne. czytam ze słownikiem tłumacząc słowa których nie znam
Nie przetłumaczą - jak nie wierzycie to napiszcie na fb do wydawnictwa Initium

Nie przetłumaczą - jak nie wierzycie to napiszcie na fb do wydawnictwa Initium