O literaturze polskiej w wieku dziewiętnastym

Okładka książki O literaturze polskiej w wieku dziewiętnastym
Maurycy Mochnacki Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Łódzkie
1985-01-01
1985-01-01
mochnacki romantyzm literatura romantyzmu publicystyka romantyczna

Rozprawy Mochnackiego na temat literatury romantycznej ukazującej się w dobie polskiego romantyzmu. Dosyć ciekawe pod względem poglądowym, lecz bardzo monotonne i nużące w większości poruszanych tematów.

Dodaj cytat z książki O literaturze polskiej w wieku dziewiętnastym