Burned

Okładka książki Burned
Tara Sivec Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Ignite Trilogy (tom 1) literatura piękna
2018 str. 33 godz. 38 min.
literatura piękna
The Ignite Trilogy (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-07-05
Data 1. wydania:
2014-07-05
2018
angielski
Tara Sivec The Ignite Trylogy erotyk

Na półkach: , , , , , ,

Finnley kończy właśnie małżeństwo. Związek z mężczyzną, z którym była przez siedemnaście lat. Wielokrotne 'drugie szansy' wyczerpały się i czas ruszyć do przodu.
Pierwsze wyjście z przyjaciółką na drinka owocuje spotkaniem Collina - wielkiej, szkolnej miłości, której nie widziała siedemnaście lat.
Kiedyś połączyła ich zamiłowanie do ognia, teraz po latach ogień wybucha między nimi - czy siła uczucia ich nie spali?

No cóż - idealny przykład powiedzenia 'Stara miłość nie rdzewieje'. Dobrze się to czytało, miło spędziłam przy niej czas. Lekka, odprężająca, gorąca. Tylko też niczym mnie nie zaskoczyła, a szkoda.
Jednak uważam, że jest warta uwagi.

Kiedyś połączyła ich zamiłowanie do ognia, teraz po latach ogień wybucha...

strasznie mi ta książka przypominała inną powieść, ale skupmy się na niej. co mogę powiedzieć. ona zdradzana przez męża w końcu postanawia go zostawić i kiedy opija tę widomość w barze spotyka swoją pierwszą miłość. dokładnie po 17 latach, kiedy ostatni raz widzieli się mieli po 17 lat. ciągnie ich do siebie, ale to przyciąganie to nie tylko porządanie, to miłość, ciekawość, niewyjaśnione sprawy. i niby wszystko jest dobrze do mementu, kiedy ona zostaje uwięziona przez swojego męża i on podpala dom, ponieważ nie chce znieść presji rozstania. nasz dzielny bohater, jej miłość ratuje ją i wszystko kończy się szczęśliwym zakończeniem. czyta się przyjemnie, jest ta nutka pikanteri i wątek z tym złym. na ciepły wieczór, jak najbardziej polecam do poczytania.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Pierwsza miłość może nam złamać serce.
Pierwsza miłość może pozostawić pustkę w sercu.
Pierwsza miłość może być tą ostatnią.
Pierwsza miłość może trwać wiecznie.

Pierwszą miłością Finnley był Collin, chłopak z sąsiedztwa. Poznali się oni podczas wybuchu prochu na jej podwórku. To była pasja Finnley, uwielbiała tworzyć obrazy za pomocą prochu. Z Collin'em była dwa lata, aż do momentu, gdy jego przyjaciel D.J nie przyniósł jej karteczki, w której Collin z nią zerwał! Złamało jej to serce. Później poznała Jordana.
Z nim wzięła ślub i żyła 17 lat..ale to nie jest życie jak w bajce.
Jordan był chory, uzależniony od hazardu, alkoholu, narkotyków. Notorycznie zdradzał Finnley (o tym nie wiedziała, albo starała się nie wiedzieć). Za każdym razem, gdy chciała zakończyć to małżeństwo, Jordan przepraszał ją, obiecał.. a ona wybaczała..aż miarka się przebrała.
W wieku 33 lat złożyła pozew o rozwód, a w jej życiu ponownie zagościł Collin. Ale psychopatyczny Jordan nie chce mu oddać JEGO żony.

Bardzo mi się podobała:) Polecam:)

Pierwsza miłość może nam złamać serce.
Pierwsza miłość może pozostawić pustkę w sercu.
Pierwsza miłość może być tą ostatnią.
Pierwsza miłość może trwać wiecznie.

Niestety bardzo słabe...nie polecam...

Niestety bardzo słabe...nie polecam...

Dodaj cytat z książki Burned