Z zimną krwią

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Harlequin Seria: Z zimną krwią kryminał, sensacja, thriller
Keeper of the Bride
2014-11-19
Monika Krasucka
Z zimną krwią
kryminał romans

Taka sobie. Banalna i przewidywalna.

Krótka, szybko się czyta, nie ma zbędnych opisów, stale coś się dzieje, idealna na jedno popołudnie. No i takie jak lubię bez opisów drastycznych scen zbrodni.

21/52/2021

Banalny kryminał bez wątku medycznego do przeczytania w jeden wieczór.

Na półkach: , , , , , ,

Ja jestem fanką Tess Gerritsen, więc książka oczywiście podobała mi się. Kryminał z dodatkiem romansu.

Na półkach: , , , , ,

Po lekturze "Śladem zbrodni" postanowiłam sięgnąć po inną książkę autorstwa Tess Gerritsen - "Z zimną krwią". Moje wrażenia po drugim spotkaniu z twórczością autorki są niemal identyczne jak po pierwszym. I czy to dobrze, czy niekoniecznie?

Pielęgniarka Nina Cormier stoi o krok od marzeń - w pięknej białej sukni z trenem oczekuje na wymarzony moment, ma zostać żoną...

Już zaczęłam się do tego przyzwyczajać, że książki Pani Gerritsen się ,,pochłania" a nie czyta.
,,Pochłonęłam" więc w dwa wieczory. Z kategorii: chcesz skończyć czytać i nie chcesz, żeby się skończyła. Polecam

Do przeczytania tylko raz.

Książka ciekawa. Wciągająca fabuła choć polecam przeczytać serię Rizzoli&Isles Tess Gerritsen.
Nieco naciągany wątek miłosny i kryminalny... . Nieco naciągany motyw działania sprawcy.
Podobał mi się morał powieści, książkę szybko się czyta, są lepsze, ale polecam.

Tess Gerritsen jest amerykańską autorką bestsellerów na całym świecie, z zawodu zaś lekarzem internistą. Wybrała niezwykłą drogę do kariery pisarskiej.
Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Stanforda poszła do szkoły medycznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Będąc na urlopie macierzyńskim, jeszcze gdy...

Dyskusje

1 748