Half-Resurrection Blues

Okładka książki Half-Resurrection Blues
Daniel José Older Wydawnictwo: Roc Books Cykl: Bone Street Rumba (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Bone Street Rumba (tom 1)
Half-Resurrection Blues
Roc Books
2015-01-06
Data 1. wydania:
2015-01-06
angielski
urban fantasy duchy

To jedna z lepszych urban fantasy, jakie czytałam. Odświeżająca, inna od większości popularnych pozycji w tym gatunku - główny bohater to pół-żywy/pół-martwy agent do zadań specjalnych. Fabuła jest dość przewidywalna, lecz autor wynagradza to barwnymi opisami Brooklynu oraz jego latynoskiej społeczności. Ta książka ma... niezwykłą atmosferę (to tak abstrahując od duchów i innych paskudnych stworzeń).

Więcej: http://nanikowy.blogspot.com/2015/07/half-resurrection-blues-daniel-jose.html