Mężczyźni nie marzą

Warszawska Firma Wydawnicza
literatura polska literatura kobieca miłość związek
literatura obyczajowa, romans
literatura polska literatura kobieca miłość związek

Książka nudna, nieprzemyślana, bez odrobiny akcji, bez jakichkolwiek charakterów, mdła, irytująca, beznadziejna.

Cudowna, szczera i przepełniona potężnym uczuciem. A jednocześnie ujawniająca lęki, które pielegnujemy od dziecka.

Dyskusje

• Nie ma w Bibliotece
  • Książki 2020

Dodaj cytat z książki Mężczyźni nie marzą