The Dead Girls Dance

Rachel Caine Wydawnictwo: Signet Cykl: Wampiry z Morganville (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
9780451220899
Signet
wampiry fantasy
Wampiry z Morganville (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
9780451220899
wampiry fantasy

Ginie wampir. To sytuacja niedopuszczalna. Ktoś musi za to zapłacić. Claire i jej przyjaciele są zmuszeni do dokonania pewnych wyborów.
Powieść dość dramatyczna, akcja szybka, intryga wciągająca.

Kolejna część i kolejne wrażenia. Tata Shane'a wrócił do Morganville i sieje chaos. Ochrona Amelie wcale nie chroni już tak mieszkańców Domu Glassów jak powinna. A Monica jak zwykle nie odpuści i dalej próbuje uprzykrzyć Claire życie. Jednak sama też ma swoje za uszami i Frank Collins o tym pamięta. Jak to się skończy? Czy Shane przeżyje czy jednak spłonie w klatce?
Pełna...

II tom cyklu " Wampiry z Morganville". Claire mieszka w domu Glassów, który znajduje się pod Ochroną Amelie, założycielki Morganville, ale niestety w mieście zjawiają się przeciwnicy wampirów którymi przewodzi ojciec Shane`a - znienawidzony przez wszystkich Frank Collins.
Shane zostaje skazany po tym jak zabija wampira - co nie jest prawdą.
Michael, Eve i Claire za wszelką...

Zakochałam się w tym cyklu. Kolejny tom wciąga mnie jak magnes.Tajemnicze, pełne zła Mongarville i Claire bohaterka,która z pozoru jest szarą myszką ale drzemie w niej geniusz i dusza wojowniczki, potrafi sprostać wszystkim wyzwaniom.Doskonałe wątki kryminalne i grupa przyjaciół gotowych oddać za siebie wzajemnie życie, jednym słowem coś pięknego.Polecam wszystkim...

Przeraźliwie nudna książka. Kiepsko napisana i chaotyczna.
Szkoda, że autorka nie skończyła tej serii na pierwszym tomie.
Nie byłoby wstydu.

Z rozpędu po pierwszym tomie zabrałem się za drugi. Powinny być wydane jako jeden.
Jest szybko i lekko. Akcja jak w filmie sensacyjnym, tu strzelanina, tam pożar, a między nimi porwania, ciemne korytarze i straszenie kłami. Jest dynamicznie i to największa zaleta książki. Ale sztampowo i przewidywalnie. Jak po raz enty czytałem jak bohaterka jest przerażona i to bardziej...

oki:))

Przeczytane!

Dom Glassów znajduje się pod Ochroną Amelie, Założycielki Morganville, ale niestety w mieście zjawiają się przeciwnicy wampirów - gang motocyklistów, którym przewodzi ojciec Shane`a - Frank Collins.
Już pierwsze minuty pojawienia się jego szalonego ojca sprawiają młodym przyjaciołom wiele kłopotów, jak i wiele chwil grozy. Szczególnie, gdy Michael zostaje przez nich...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyznam szczerze ,że nie spodziewałam się takiego przebiegu akcji.
Nie rozczarowałam się nawet w małym stopniu. :)
Fabuła jest bardzo ciekawa i wciągnęłam się już w pierwszym rozdziale.!
To co robiła Claire dla Shane'a było dowodem prawdziwej miłości ,która (całe szczęście) przetrwała. Jestem ciekawa kolejnej części "Wampirów z Morganville"

2 058
  • Chcę w prezencie