Jaśminowa rewolucja

Sonia Hadj Said Wydawnictwo: Novae Res literatura piękna
Novae Res
literatura piękna
2015-06-26

Infantylna historia opowiedziana infantylnym językiem. Zupełnie bez pointy. Pozycja dobra dla niewymagających nastolatek. Niestety rozczarowanie.

Ta interesująca książka to debiut młodej pisarki o polsko-tunezyjskich korzeniach, zainspirowana została jej tunezyjską rodziną, kulturą kraju i tzw. jaśminową rewolucją, która wybuchła w Tunezji na przełomie 2010 i 2011 roku.
Główną bohaterką jest 20-letnia wrocławianka o imieniu Jasmin, córka Polki i Tunezyjczyka, wychowywana przez matkę, bo ojciec po kilku latach pobytu...

• A..Do obserwacji
  • :-), :-), :-)
  • Do kupienia
  • Biblioteczka domowa III
  • E-BOOKi
  • 2016
  • Moi mali książęta :)

Dodaj cytat z książki Jaśminowa rewolucja