Beat

Okładka książki Beat Vi Keeland
Okładka książki Beat
Vi Keeland Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Na scenie (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Na scenie (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-06-16
2015-06-16

Ta część dostaje ode mnie 2 punkty więcej niż "Show", bo bardziej mi przypadła do gustu😊 Bohaterowie szybko zyskali moja sympatię, była chemia 🥰

Historia dość przewidywalna, wiadomo od pierwszych stron kto ze sobą będzie na końcu. Książka oparta w dużej mierze na kłamstwie bohaterki wobec mężczyzny z którym obecnie jest.

Bardzo lubię Vi Keeland i czytałam większość jej książek , ale Rytm to pierwsza na której się zawiodłam.
Czytałam już różne książki w których przewijał się jakiś "trójkąt" , ale ta zdecydowanie była najgorsza w odbiorze. Od początku nie byłam w stanie zapałać żadną sympatią do głównej bohaterki, której zachowanie było naprawdę irytujące. Cieszę się że autorka darowała sobie chociaż dokładny opis scen seksu Lucky z Dylanem tuż po tym jak całowała się z Flynnem....
Lucky cały czas była zazdrosna o Flynna , ale sama nie potrafiła zerwać ze swoim chłopakiem wielokrotnie go zdradzając co ciągnie się prawie do końca książki . Oczywiście wiemy że Dylan nie był święty i niezły z niego dupek , ale tak naprawdę nie mamy tutaj za dużo o relacji łączącej go z Lucky .W jej oczach był naprawdę troskliwym i dobrym chłopakiem , a o jego zdradach dowiedziała się dopiero później. W wielu książkach tego typu mamy lepiej opisane emocje i rozterki bohaterów i to dlaczego posuwają się do tego typu zachowań , ale tutaj tego zabrakło. Jeżeli chodzi o Flynna to bardzo polubiłam go w poprzedniej części ,ale zdecydowanie za słodki z niego chłopak ,który nigdy nawet nie myśli o innych kobietach bo tak jest zapatrzony w Lucky . Nie mówiąc o tym że znowu jest" tym drugim". Myślę że w części poświęconej jemu zasługiwał na coś lepszego.
Daję nieco wyższą notę niż ta którą chciałam tylko ze względu na postać Flynna i autorkę którą uwielbiam . Wiele z jej książek czytałam przynajmniej dwukrotnie, jednak w tym przypadku na pewno się to nie stanie .

"Rytm" to druga część cyklu "Na scenie" VI Keeland.

Lucky od roku jest w związku z gwiazda rocka - Dylanem Ryderem, do którego wzdychała już jako nastolatka. Jednak w jej życiu pojawia się Flynn - młody, czarujący muzyk, który nie kryje zainteresowania jej osobą. Dziewczyna wyrusza w trasę koncertową ze swoim chłopakiem, do której dołącza również Flynn. Czy ulegnie młodemu rockmenowi czy pozostanie u boku swojego chłopaka?

Bardzo lubię książki VI Keeland. W tym przypadku również się nie zawiodłam. Bardzo przyjemnie się czyta choć jest troszeczkę przewidywalnie. Drugi tom, podobnie zresztą jak pierwszy nie jest zbyt obszerny, co pozwala poznać całą historię w jeden wieczór.

"Rytm" to druga część cyklu "Na scenie" VI Keeland.

Nie jest to jakieś wybitne dzieło sztuki, ale książkę jak najbardziej warto przeczytać - autorka, jak zwykle, bardzo dobrze oddaje charakter bohaterów, nie upiększając ich, odsłaniając wszystkie wady i zalety... Historia ciekawa i wciągająca. Fajnie pokazana, i duży plus za to, relacja między głównym bohaterem, a jego siostrzenicą ;)

Polecam,fajnie się czytało.

Polecam,fajnie się czytało.

Świetna

Świetna

Przeczytałam wszystkie książki Vi, oprócz tej serii i niestety muszę z bólem serca napisać, że ta książka w ogóle mi się nie podobała. Dziwię się, że ta ma tak wysoką ocenę. Ta książka jest napisana w taki sposób, że człowiek praktycznie cały czas jest zniesmaczony zachowaniem głównych bohaterów. Czytałam już książki, w których głównym wątkiem była zdrada i było to tak dobrze napisane, że można było "wejść w buty" głównych bohaterów, zrozumieć ich rozterki, związek nie był budowany na "Zobaczyłam Pięknego, jestem napalona", tylko ich uczucie rodziło się powoli. Tutaj pomimo tego, że główna bohaterka mówi, że to była jej pierwsza zdrada, czytelnik ma wrażenie, że jest dziewczyną, która jest zdolna do notorycznego zdradzania - przy pierwszym spotkaniu była już napalona na Flynna, a przy drugim była zazdrosna o niego, bo podeszła do niego inna kobieta w barze Jestem pewna, że gdyby była napisana przez polską autorkę, to ocena byłaby o wiele niższa. Zauważyłam, że do znanych, lubianych, a przede wszystkim zagranicznych autorom trochę inaczej czytelnicy podchodzą. Pocieszające jest to, że to chyba początki Vi i wiem, że inne jej książki są warte przeczytania :)

Książka dobra, ale to, że główny bohater znowu był tym drugim średnio mi się podobało...

Książka bardziej mnie wciągnęła niż 1 część. Dla mnie mega polecam

Książka bardziej mnie wciągnęła niż 1 część. Dla mnie mega polecam