Special Ops Extra wydanie specjalne 25 JW GROM

Okładka książki Special Ops Extra wydanie specjalne 25 JW GROM
Andrzej KruglerRedakcja Magazynu SPECIAL OPS Wydawnictwo: Grupa Medium czasopisma
czasopisma
Grupa Medium
2015-05-30
2015-05-30
militaria wspomnienia 25 lat GROM JW2305

Special-Ops znów stanął na wysokości zadania i zaserwował nam kolejne wydanie specjalne tym razem w całości poświęcone jednostce wojskowej nr 2305.

Wydanie takiej pozycji nie dziwi, bowiem w tym roku JW GROM obchodzi 25-lecie istnienia.

Co do zawartości, to napiszę krótko:
warto, warto i jeszcze raz warto.
Wiele unikatowych zdjęć, które po prostu cieszą oczy każdego miłośnika tej jednostki (cieszyłem się jak dziecko).
Wiele nowych informacji, czy to odnośnie sprzętu czy broni jak np. informacja, że w 1994 roku śp. gen. Petelicki podczas misji na Haiti miał Berettę 92FS i dedykowaną do niej kaburę. Niby nic istotnego, ale dla ludzi w temacie polskich jednostek specjalnych, a tym bardziej Jednostki Wojskowej GROM jest to nielada gratka!

Polecam!

Co do zawartości, to napiszę krótko:
warto, warto i jeszcze raz warto.
Wiele unikatowych zdjęć, które po prostu cieszą oczy każdego...

Dodaj cytat z książki Special Ops Extra wydanie specjalne 25 JW GROM