Pułapka uczuć

Okładka książki Pułapka uczuć
Christine Merrill Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Grzesznik i Święty (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Grzesznik i Święty (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
Greatest of sins
HarperCollins Polska
2015-07-24
2015-07-24
Bożena Kucharuk
romans pułapka miłość nadzieja zaręczyny wybory

2002

Nic tu nie ma poza burzą uczuć Sama, jego opiekunem z prześliczną córką i idealnym księciem. Wynudziłam się.

2042

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Książkę kupiłam w kiosku. Zaciekawiła mnie okładka, a także gatunek książki (romans historyczny). Spodziewałam się po niej więcej, a konkretnie dokładniejszego opisu historii. Ale oczywiście książka mi się spodobała. Jest idealna na samotny wieczór w łóżku lub przy kominku. Romansu w książce jest i to nie mało. Polecam książkę, ponieważ jest naprawdę bardzo dobra i wzruszająca!

Dodaj cytat z książki Pułapka uczuć