Pułapka uczuć

Christine Merrill Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Grzesznik i Święty (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Greatest of sins
Bożena Kucharuk
HarperCollins Polska
romans pułapka miłość nadzieja zaręczyny wybory
Greatest of sins
Grzesznik i Święty (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Bożena Kucharuk
Harlequin Romans Historyczny
romans pułapka miłość nadzieja zaręczyny wybory

Nic tu nie ma poza burzą uczuć Sama, jego opiekunem z prześliczną córką i idealnym księciem. Wynudziłam się.

2019

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Książkę kupiłam w kiosku. Zaciekawiła mnie okładka, a także gatunek książki (romans historyczny). Spodziewałam się po niej więcej, a konkretnie dokładniejszego opisu historii. Ale oczywiście książka mi się spodobała. Jest idealna na samotny wieczór w łóżku lub przy kominku. Romansu w książce jest i to nie mało. Polecam książkę, ponieważ jest naprawdę bardzo dobra i wzruszająca!

• Romans historyczny
  • RoH
  • England
  • Romans Historyczny
  • Kindle
  • 2019
  • Posiadam EBOOK
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pułapka uczuć