Ośla skórka

Wiesław DrabikCharles Perrault Wydawnictwo: Siedmioróg Seria: 101 bajek. Opowiedział Wiesław Drabik literatura dziecięca
Siedmioróg
klasyka wiersz bajka Perrault
literatura dziecięca
101 bajek. Opowiedział Wiesław Drabik
klasyka wiersz bajka Perrault

Na półkach: , , , ,

NIE, NIE, NIE i jeszcze raz NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!
Cała ta bajka powinna być wymazana z kanonów bajek dla dzieci! Czy to w oryginalnej formie, czy to w zmienionej na potrzeby dzieci.

Bajki – jaki byłby świat, gdyby nie bajki… Dzięki nim maluchy uczą się słuchać, czytać i ćwiczą swoją wyobraźnię. Każdy z nas ma za sobą przeczytane stosy bajek. Dorośli czytają je przecież swoim pociechom, bo dla nich samych są ciekawsze pozycje do przyswojenia. Inne zdanie mają na pewno dzieci. Z tego właśnie powodu skupimy się dzisiaj na nich!
Przedstawiana „Ośla skórka”...

• 1d) dla dzieci- bajki
  • Z biblioteki szkolnej od r. 2004
  • 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ośla skórka