Do Rzeczy nr 20/2015

Fronda
2015-05-11
2015-05-11
Józef Piłsudski

Poruszający artykuł pt."Polki na Syberii" p. Anny Herbich oraz ciekawy felieton p. Szewacha Weissa. Wywiad z Ilją Ponomariowem (jedynym deputowanym Dumy, który głosował przeciw aneksji Krymu) również polecam. Krótki tekst p. Wolskiego o złagodzeniu reżimu w Iranie wart zauważenia.
Mimo wszystko pismo raczej nie trafia w mój gust publicystyczny.

Mimo wszystko pismo raczej nie trafia w mój gust publicystyczny.

Dodaj cytat z książki Do Rzeczy nr 20/2015