Po katastrofie. Antologia opowiedań postapokaliptycznych

Robert BlochJames Elroy Flecker Wydawnictwo: Solaris fantastyka, fantasy, science fiction
Solaris
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-06-17

Okładka książki X Minus One 2 Isaac Asimov, James Blish, Ray Bradbury, Frederic Brown, Algis Budrys, Mark Clifton, Philip K. Dick, Gordon R. Dickson, James Edwin Gunn, Robert A. Heinlein, Fritz Leiber, Murray Leinster, Katherine MacLean, H. Beam Piper, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, Ross Rocklynne, Michael Shaara, Robert Sheckley, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, L. Sprague de Camp
0,0
X Minus One 2 Isaac Asimov, James...
Okładka książki X Minus One 3 Poul Anderson, James Edwin Gunn, Fritz Leiber, Alan E. Nourse, Frederik Pohl, Frank M. Robinson, James H. Schmitz, Robert Sheckley, Robert Silverberg, Clifford D. Simak, Theodore Sturgeon, William Tenn
0,0
X Minus One 3 Poul Anderson, Jame...