Kryształowa kula

Okładka książki Kryształowa kula
Peyo Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Smerfy Seria: Peyo Creations literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2008-01-01
24 min.

Okładka książki Kosmosmerf Yvan Delporte, Peyo
Ocena 8,0
Kosmosmerf Yvan Delporte, Peyo...
Okładka książki Przygody Smerfów. Zupa ze Smerfów Yvan Delporte, Peyo
Ocena 7,2
Przygody Smerf... Yvan Delporte, Peyo...
Okładka książki Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź Peyo, Marta Stochmiałek
Ocena 7,0
Smerfy na trop... Peyo, Marta Stochmi...

Kryształowa kula przeważnie jest atutem wróżki. Tym razem jednak dostała się w ręce trolli. Niestety, mieszkające w podziemiach stwory chcą porwać naszych małych niebieskich bohaterów i traktować jako niewolników.
W pułapkę wpada coraz więcej smerfów. Na szczęście na wolności pozostaje Papa Smerf i Pracuś. Już oni coś wymyślą!
Książka - pochwała przyjaźni, sprawdzającej się w każdej sytuacji i solidarnego działania na rzecz wspólnego dobra.
Ilustracje niezmiennie bajkowe, wiernie oddające charakter telewizyjnej serii. Czyta się równie miło, jak ogląda.

Książka - pochwała przyjaźni, sprawdzającej się...

Dodaj cytat z książki Kryształowa kula