Niania. pamiętnik Frani Maj

W.A.B.
powieść polska komedia frania maj niania
film, kino, telewizja
powieść polska komedia frania maj niania

Czyta się szybko, ale niestety nie jest to literatura najwyższych lotów, a ponadto jak śledziło się serial to książka staje się nudna. Sięgnęłam po nią z sympatii do wersji telewizyjnej, ale nie skradła mi serca.

Moja opinia na: http://takieksiazki.blogspot.com/2017/01/niania-pamietnik-frani-maj.html

Książka pełna humoru, punkt obowiązkowy dla fanów serialu "Niania". Napisana w żartobliwy sposób, wzbogacona o zdjęcia z serialu oraz przepisy kulinarne. Lektura niezbyt wysokich lotów, aczkolwiek przyjemnie się ją czyta i bardzo szybko. Bardzo dobra na odstresowanie.

Kocham ten serial, więc pamiętnik czytało się jednym tchem :)

Książka pozwoliła mi przypomnieć sobie losy Frani Maj. Wydaje mi się, że dla osób, które nie oglądały serialu, może wydawać się średnia... ja widziałam część, więc dla mnie była ok. :)

Książka jest świetna !. Oddaje w całości głowna bohaterkę czyli Nianię. Książka jest z humorem , jest lekka , świetnie się ją czyta . Pokazuje losy i rozwój stosunków miedzy Frania a Skalskim. Jest przemyślenia , rozczarowania i szczęśliwe momenty . Ktoś kto oglądał serial (oglądałam 3 razy i jeszcze nie raz zdarzy mi sie popatrzeć na jakiś odcienek ) będzie się tak samo...

Co kryje się w głowie Frani Maj, w serialu, tak szalonej i nieprzewidywalnej ...?
Kobiety, która zaskakuje nas każdym swoim słowem i pomysłem. O czym ona tak naprawdę myśli ? Jak rozumie daną sytuacje ? Czemu tak, a nie inaczej rozwiązuje problemy ...? Przekonajcie się czytając jej pamiętnik.
Recenzja na Blogu-...

film w wielkim skrócie

Książka dość ciekawa. Fajne wpisy mamy i Konrada.

Chciałam kupić tę książkę przez długi czas, ale nie mogłam jej znaleźć. Pewnego dnia mama przyniosła mi ją z antykwariatu, czym sprawiła mi wielką niespodziankę.
Frania Maj to urocza, zabawna osóbka, która w jeden dzień traci chłopaka i pracę w salonie sukien ślubnych. Szczęście jednak jej sprzyja i zostaje nianią w willi znanego producenta filmowego - bogatego wdowca- i...

Dyskusje

• 2013