Niania. pamiętnik Frani Maj

film, kino, telewizja
W.A.B.
2009-01-01
2009-01-01
powieść polska komedia frania maj niania

więcej Więcej

Pamiętnik Frani znanej z serialu "Niania" to gratka przede wszystkim dla fanów serii z jej udziałem. Sama książka nie jest wybitnym popisem literatury i o dziwo, odniosłam nawet momentami wrażenie, że język jest jakby ciut nazbyt "stary", często z dziwną składnią. Ale fakt, książka wyszła ponad dekadę temu, może to kwestia przyzwyczajenia.

Jeśli idzie o treści, jest to...

Zabawny a przy okazji sporo przepisów, gratka dla fanow takich jak ja :)

Czyta się szybko, ale niestety nie jest to literatura najwyższych lotów, a ponadto jak śledziło się serial to książka staje się nudna. Sięgnęłam po nią z sympatii do wersji telewizyjnej, ale nie skradła mi serca.

Moja opinia na: http://takieksiazki.blogspot.com/2017/01/niania-pamietnik-frani-maj.html

Książka pełna humoru, punkt obowiązkowy dla fanów serialu "Niania". Napisana w żartobliwy sposób, wzbogacona o zdjęcia z serialu oraz przepisy kulinarne. Lektura niezbyt wysokich lotów, aczkolwiek przyjemnie się ją czyta i bardzo szybko. Bardzo dobra na odstresowanie.

Kocham ten serial, więc pamiętnik czytało się jednym tchem :)

Książka pozwoliła mi przypomnieć sobie losy Frani Maj. Wydaje mi się, że dla osób, które nie oglądały serialu, może wydawać się średnia... ja widziałam część, więc dla mnie była ok. :)

Książka jest świetna !. Oddaje w całości głowna bohaterkę czyli Nianię. Książka jest z humorem , jest lekka , świetnie się ją czyta . Pokazuje losy i rozwój stosunków miedzy Frania a Skalskim. Jest przemyślenia , rozczarowania i szczęśliwe momenty . Ktoś kto oglądał serial (oglądałam 3 razy i jeszcze nie raz zdarzy mi sie popatrzeć na jakiś odcienek ) będzie się tak samo...

Co kryje się w głowie Frani Maj, w serialu, tak szalonej i nieprzewidywalnej ...?
Kobiety, która zaskakuje nas każdym swoim słowem i pomysłem. O czym ona tak naprawdę myśli ? Jak rozumie daną sytuacje ? Czemu tak, a nie inaczej rozwiązuje problemy ...? Przekonajcie się czytając jej pamiętnik.
Recenzja na Blogu-...

film w wielkim skrócie