Sexpolis

kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Poligraf
2015-07-10
2015-07-10
political fiction polityka wybory parlament sejm partia

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Książka,przewrotna,prawdziwa. Nie dla typowego wyborcy Polski i Socjalizmu (PiS) . Bardzo ją lubię,szybko się czytało

Nie polecam , czytanie tego "dzieła" to zmarnowany czas.
Książka bardzo modna, bo pełna jadu oraz antyklerykalnych i antypolskich wypocin.

Nie polecam , czytanie tego "dzieła" to zmarnowany czas.

Dodaj cytat z książki Sexpolis