Marabut i tubiba. Wspomnienia lekarki

Okładka książki Marabut i tubiba. Wspomnienia lekarki
Barbara Zaorska Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Kontynenty literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Kontynenty
Książka i Wiedza
1987-01-01
1987-01-01
Algieria Afryka Północna Maghreb świat arabski medycyna wspomnienia

Okładka książki Złota dłoń Buddy. Zapiski z Kambodży Jacek Kasprzyk, Barbara Zaorska
Ocena 9,0
Złota dłoń Bud... Jacek Kasprzyk, Bar...

Ciekawa książka, choć spodziewałam się treści związanej tylko i wyłącznie z działalnością medyczną. Najbardziej zadziwia komentarz dotyczący (rzekomego) szacunku muzułmanow względem innych religii.

Dodaj cytat z książki Marabut i tubiba. Wspomnienia lekarki