Benedict Cumberbatch Reads Thrilling Stories of the Railway

Okładka książki Benedict Cumberbatch Reads Thrilling Stories of the Railway
Benedict CumberbatchVictor Whitechurch Wydawnictwo: Blackstone Audio kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Benedict Cumberbatch Reads Thrilling Stories of the Railway
Blackstone Audio
2014-10-01
Data 1. wydania:
2014-10-01
angielski

Okładka książki The Platform Edge: Uncanny Tales of the Railways Mike Ashley, Edward Frederick Benson, Ramsey Campbell, Dinah Castle, Ronald Chetwynd-Hayes, Zoe Dana Underhill, Armin Joseph Deutsch, F. Scott Fitzgerald, William Guthrie Kelly, Thomas Graham Jackson, Perceval Landon, Huan Mee, Lucy Gertrude Moberly, Mary Louisa Molesworth, Rosemary Timperley, Michael Vincent, Edgar Wallace, Victor Whitechurch, autor nieznany
Ocena 7,0
The Platform E... Mike Ashley, Edward...
Okładka książki The Floating Admiral Anthony Berkeley Cox, Gilbert Keith Chesterton, Agatha Christie, George Howard Cole, Margaret Cole, Freeman Wills Crofts, Clemence Dane, Edgar Jepson, Milward Kennedy, Ronald Arbuthnott Knox, John Rhode, Dorothy L. Sayers, Henry Wade, Victor Whitechurch
Ocena 6,0
The Floating A... Anthony Berkeley Co...