Aktualności wampirkowe lipiec 2015

Okładka książki Aktualności wampirkowe lipiec 2015
praca zbiorowa Wydawnictwo: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach czasopisma
20 str. 20 min.
czasopisma
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
2015-07-01
2015-07-01
20 min.

Niestety nie jestem odpowiednim czytelnikiem na tego typu literaturę. Na początku rozkoszowałam się pięknym językiem, świetnymi opisami postaci, jednak po przeczytaniu połowy książka zaczęła mnie nudzić. Fabuła zbyt mało dynamiczna, choć rozumiem, że nie tylko o fabuła w tej książce jest najważniejsza.

Dodaj cytat z książki Aktualności wampirkowe lipiec 2015