Girl Friends #4

Okładka książki Girl Friends #4
Milk Morinaga Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Girl Friends (tom 4) Seria: Girls Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Girl Friends (tom 4)
Girls Love (Studio JG)
-ガールフレンズ-
Studio JG
2015-06-02
2015-06-02
romans yuri okruchy życia manga

Przedostatni już tom historii Akko i Mariko i przyznam , że najbardziej mi się podobał. Fajne było jak Akko myślała , że są parą i Ją podrywała i chciała spędzać z Nią czas sam na sam. I oczywiście wyznanie miłości na wycieczce i dziewczyny w końcu są razem

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Girl Friends #4