Jaynell's Wolf

Okładka książki Jaynell's Wolf
Amber Kell Wydawnictwo: Totally Bound Seria: A Wizard's Touch fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
A Wizard's Touch
Totally Bound
2013-10-25
Data 1. wydania:
2013-10-25
angielski

Bardzo podobała mi się ta część. Jaynell jest cudowny, potężny i przy tym inteligentny, dlatego od razu go polubiłam. Połączenie go w parę z Thomasem było idealne. Thomas to taki wielki, opiekuńczy wilk, który zaopiekuje się Jaynellem

Dodaj cytat z książki Jaynell's Wolf