Czytuś odkrywa tajemnice. Skąd się biorą książki?

Urszula WitkowskaIwonka Witkowska Wydawnictwo: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie opowieści dla młodszych dzieci
9788393812028
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
opowieści dla młodszych dzieci
9788393812028

Okładka książki Czytuś odkrywa tajemnice. Skąd się biorą książki? Urszula Witkowska, Iwonka Witkowska
8,6
Czytuś odkrywa... Urszula Witkowska, ...

Lekka i przyjemna książeczka dla dzieci. Myślę, że najmłodsi sporo z niej wyniosą.

Niesłychanie ciepła opowieść o magii między książkowymi stronicami. Młody czytelnik to bardzo wybredny, bystry czytelnik i nie każda opowieść przypadnie mu do serca. Jednak jeśli ktoś śledzi pisarskie poczynania Urszuli Witkowskiej, ten wie, że nie sposób oprzeć się jej urokowi. Ma pewną łatwość w pisaniu, pewne ciepło, być może nawet jest nieco infantylna ale wyłącznie w...

Czytuś dla najmłodszych
Jest to propozycja dla młodszych czytelników. Postać Czytusia wprowadzi ich w świat książek.

Czytuś jest maskotką biblioteki. Dzięki dzieciom, które mu czytały zostaje ożywiony i postanawia dowiedzieć się skąd się biorą książki.
Urszula Witkowska, na co dzień pracująca w olsztyńskiej bibliotece i prowadząca bloga Pełen Zlew [pelenzlew.com], nieco...

• Ulubione ♥
  • Z autografem