FANBOOK nr 3 (9), Czerwiec-Lipiec 2015

Okładka książki FANBOOK nr 3 (9), Czerwiec-Lipiec 2015
Redakcja Magazynu Fanbook Wydawnictwo: United ExPress Sp. z o.o. czasopisma
czasopisma
United ExPress Sp. z o.o.
2015-06-18
2015-06-18
fanbook młodzi gazeta dwumiesięcznik czasopismo

W marcu ubiegłego roku, natknęłam się na ten dwumiesięcznik dosłownie przez przypadek i "połknęłam" go w mgnieniu oka. Co oczywiście i automatycznie spowodowało, że nie mogłam się doczekać kolejnego numeru i zrobiło ze mnie fankę tej gazetki.

FANBOOK niezmiennie skierowany jest przede wszystkim do moli książkowych i to głównie oni znajdą tu raj dla siebie. Jest on pełen ciekawych recenzji, wywiadów oraz list bestsellerów a i nawet quiz literacki się zdarza. Oszałamiająca jest też jego CENA bo to zaledwie 1,99 pln a wartość jego lub też zawartość jest znacznie cenniejsza. To najlepszy przykład na to, że nie zawsze cena świadczy o jakości. No może papier nie jest pierwszego gatunku ale jakie to ma znaczenie gdy zawiera tak smakowite informacje.
Dla mnie FANBOOK jest rewelacyjny i cała sobą zgadzam się na ten tańszy papier, bo nie rani ani moich uczuć estetycznych ani mojego portfela.

W tym konkretnym numerze w szczególności polecam uwadze:
- „Nie wolno przegapić”
- „Najlepsze dla dzieciaków, które polubiły czytanie”
- „Najlepsze książki o miłości”
- „Czytelnik znajdzie tyle, na ile ruszy swój mózg” – wywiad z Magdaleną Kozak
- FUNBOOK i książkę z rewelacyjnym tytułem „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie IKEA”

No i wiele innych ciekawostek – tu każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Podobnie jak ostatnio tak i teraz połknęłam go w mgnieniu oka i teraz muszę czekać kolejne dwa miesiące na nowy numer. No i to jest jego jedyny minus, szybko się czyta ale długo czeka.

Polecam gorąco!

Dodaj cytat z książki FANBOOK nr 3 (9), Czerwiec-Lipiec 2015