Facet 2.0. Droga do fizycznej i mentalnej przemiany w samca alfa

John RomaniellAdam Bornstein Wydawnictwo: Sensus poradniki
Man 2.0 Engineering the Alpha: A Real World Guide to an Unreal Life: Build More Muscle. Burn More Fat. Have More Sex
Krzysztof Krzyżanowski
Sensus
facet przemiana
poradniki
Krzysztof Krzyżanowski
facet przemiana

Po 100 stronach coachingowego mentalizmu pojawia się nieco mentoringu, a książka zaczyna podchodzić pod lifestylową. Wątpliwy autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie nie pozwala Ci być pewnym co ta osoba pisze. Rady niczym z artykułów z onetu. Dosyć nowoczesna i kontrowersyjna dieta - bardzo indywidualny, a zarazem ciekawy sposob odżywiania się. Merytorykę ksiżąki można...

Rewelacyjny i niezwykle inspirujący wstęp, pewna doza amerykańskiego moralizowania (a'la Spiderman), ciekawe i proste (dla zwykłego zjadacza chleba/boczku) omówienie hormonów i OLBRZYMIE OBIETNICE autorów (niemal równie wielkie jak obietnice premiera Tuska)... a na koniec rozczarowanie (podobne jak Tuskiem), gdy autorzy ujawnili swój plan treningowo-dietetyczny.
Moim...

Tym razem coś specjalnie dla Panów, czyli subiektywna recenzja poradnika dla tych mężczyzn, którzy chcą być jeszcze bardziej męscy: „Facet 2.0. Droga do fizycznej i mentalnej przemiany w samca ALFA”, autorstwa Johna Romaniello i Adama Bornsteina (z przedmową A. Schwarzeneggera).

„Facet 2.0” to poradnik nietuzinkowy, a do tego napisany w takim stylu, że konieczność jego...

Przez 3/4 książki gadanie, jaka to jest wspaniała książka, odmieni twoje życie itp...aż w końcu są konkrety. Które nie przemawiają do mnie i nie wiem, czy kiedyś je zastosuję..

• Trening
  • Ciekawostki?