Ekspozycja

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Forst (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Filia
dziennikarka kryminał literatura polska niebezpieczeństwo psychopata śledztwo tajemnica Wiktor Forst zabójca zabójstwo
Komisarz Forst (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zbrodnia i kara to dwie strony tej samej monety

116 Link do recenzji

Opinie [1 131]

Najsłabszy kryminał jaki ostatnio czytałam, najbardziej denerwują niespójności w książce. Mimo nieprzewidywalnego zakończenia książki, nie sięgnę po kolejna część.

Przeczytałam ponad połowę i się poddałam, choć walczyłam. No nie mogłam przebrnąć przez te drewniane charaktery i niespójną narrację kryminalną. Detektyw chce poderwać babkę używając słowa "kopulacja", a ta laska jest do tego stopnia niewrażliwa i egoistyczna, że skatowanemu prawie na śmierć towarzyszowi podróży robi wyrzuty, że chrapie albo każe mu spać na podłodze. ...

Książka taka sobie. Zacząłem czytać, więc chciałem ją skończyć. Pierwsza połowa książki strasznie się ciągnie. W drugiej połowie, autor orientuje się, że napisał już bardzo dużo, więc szybko chce zakończyć, nienaturalnie przyspieszając akcję. Odniosłem wrażenie, że autor, pisząc tekst, wzorował się na starych filmach z Clintem Eastwoodem o Brudnym Harrym - tematy stare i...

Fajny prosty język, dobrze i szybko się czyta. Trzyma w napięciu no i oczywiście akcja dzieje się w ukochanych Tatrach więc opisy w całej serii i znajomość szlaków pozwalała mi się czuć jakbym była na miejscu w centrum wydarzeń. Polecam

Na półkach: , , , ,

Jestem chyba jedną z ostatnich osób w Polsce, która nie czytała nic Remigiusza Mroza. Na swoje usprawiedliwienie nie mam nic, ale w końcu wzięłam do rąk pierwszy tom serii o komisarzu Wiktorze Forście, czyli “Ekspozycję”. W końcu musiałam się dowiedzieć o co chodzi z tym całym Mrozem i czy wart jest tego całego zamieszania wokół swojej osoby i jego powieści.
Komisarz...

Zaczynając czytać miałam wrażenie, że ta książka będzie się ciągnęła w nieskończoność. Fabuła ani ciekawa, ani porywająca. Jednak, ekspozycja jest kryminałem na 6 z 10, pełen zagadek, nieprzewidywalnych wydarzeń. Warto poświęcić mu kilka godzin.

Audiobook - czytał Krzysztof Gosztyła
Jak ja tego Pana uwielbiam - tak potrafi modulować swój głos... :) do tej książki wręcz idealnie się nadaje.
Pewnie też dlatego seria ta, jak dla mnie zapowiada się rewelacyjnie. Coś innego , w sumie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Bardzo polubiłam Wiktora Forsta chociaż z niego to trochę Rambo.
Koniec, jak zawsze w...

Jedna z moich ulubionych serii.

Odnoszę bardzo silne wrażenie, że jestem jedną z ostatnich osób, które nie znały do tej pory twórczości cenionego, znanego oraz uwielbianego przez niemal wszystkich czytelników autora. Dopiero zacząłem odkrywać jego prace, ale każdą kolejną książką Remigiusza Mroza wydaje mi się lepsza od poprzedniej.

Dobra książka. Akcja toczy się szybko, wiele nieoczekiwanych zwrotów. Zaskakujące i ciekawe zakończenie

Dyskusje

10 555