Grey

E L James Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian
Data 1. wydania:
2015-01-01
Paweł Korombel, Katarzyna Petecka-Jurek
Sonia Draga
miłość erotyka seks romans obyczajowa
Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian
Pięćdziesiąt odcieni (tom 1.5)
literatura obyczajowa, romans
Paweł Korombel, Katarzyna Petecka-Jurek
miłość erotyka seks romans obyczajowa
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Anatomia Greya

144 Link do recenzji

Książkę przeczytałam po raz pierwszy zanim założyłam konto na LC.pl. Tym razem przeczytana jako druga a nie czwarta. W tej kolejności „smakuje” lepiej.

Fajnie było wrócić do tej historii i poznać ja od innej strony.

Stwierdzenie: "Odgrzewany kotlet" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Uwielbiam czytać książki z męskiej perspektywy, nawet jeżeli jest to historia, którą już poznałam i wiem jak się wszystko potoczy. Dzięki tej książce poznajemy bliżej Christiana, dowiadujemy się co spowodowało to, że jest jaki jest i że pozory czasami mylą. Dla mnie fantastyczne dopełnienie historii...

Ciekawe z samej racji nowej perspektywy. Historia ciekawie poglebiona, dobrza praca autorki , bo musialo to dac troche wysilku. Jezyk nadal nie jest bardzo bogaty i humor nadal nie tak widoczny (bo romans i seks bez humoru jest dla mnie jak przyslowiowy tort bez wisienki) ale poza tym OK.

Powiedzieć o tej książce, że jest słaba, to nic nie powiedzieć...

Przedstawienie historii Any i Christiana oczami Chrostiana, to bardzo dobra sprawa. Dzięki temu poznajemy i rozumiemy bardziej głownego bohatera.
Mi przypadła do gustu cała seria.
Ponieważ nie doszukałam się w niej tylko samego seksu czy relacjach BDSM ale także doszukałam się tutaj historii miłosnej :D

Uważam, że historia ukazana oczami Christiana jest dużo bardziej do przełknięcia ! Daję 7 bo jest po prostu lepsza niż 50 twarzy Greya.

Nie wiem , czy to kwestia tłumaczenia, ale czytało się tę pozycję dużo lepiej niż tom I i II. Do tego fajnie się czytało historię oczami Greya. Mnie się podoba.

Hmm. Kilka lat temu czytałam Pięćdziesiąt twarzy Greya i dzisiaj dostałam powtórkę z tą różnicą, że tak jak pierwsza książka EL James miała w sobie to coś , tak teraz czytałam napisaną na siłę podróbę. Nic nowego nie uświadczymy. Parę wspomnień z dzieciństwa i to co myśli sobie Pan Grey - nie wnoszące nic nowego. Najgorsze dla mnie były nazewnictwa takie jak: wacek, fiut,...

Dyskusje

6 890