Źródło

J.D. Horn Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Wiedźmy z Savannah (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Source
Jerzy Bandel
Feeria Young
Jerzy Bandel literatura amerykańska urban fantasy southern gothic wiedźmy magia
The Source
Wiedźmy z Savannah (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jerzy Bandel
Jerzy Bandel literatura amerykańska urban fantasy southern gothic wiedźmy magia

Książka gorzej wypada pod względem pierwszej części. Robiona jakby na siłę. Wątki fabularnie traktowane są ogólnikowo. Fabuła idzie wolno, uważam, że było można to ciekawiej skrócić lub chociaż rozwinąć. Pozytywem jest fakt, że "Ród" jest kontynuowany i seria nie została porzucona.

Po 4 latach od ukończenia tomu 1 udało mi się dokończyć tom 2 i wciąż uważam że jest przeciętna

Zaczęłam czytać praktycznie od razu po skończeniu pierwszego tomu, ale szybko zauważyłam, że ten nie pójdzie mi tak łatwo jak poprzedni. Jeśli mam być szczera, gdybym skończyła czytanie tego cyklu po pierwszym tomie, miałabym o nim chyba troszkę lepsze zdanie. "Źródło" nie spełniło moich oczekiwań. Bardzo irytowało mnie to, że czasami akcja strasznie przyspieszała i w...

Na półkach: , , , , , , , ,

Po kilku miesiącach nareszcie ta książka została przeze mnie pokonana i ją przeczytałam. Nie chodzi o to ,że jest gruba albo zła. Nie po prostu chciałam sobie zrobić od niej króciutka przerwa ,która trwała aż do 3 marca bo wtedy też ponownie zaczęłam ją czytać a dziś skończyłam. Jestem z siebie dumna ,że mimo wszystko udało mi się ją przeczytać bo była naprawdę intrygująca...

Na półkach: , , , , , ,

Dobra książka na poziomie poprzedniej części. Fajnie się czyta, fajni bohaterowie, mały szok był, także jest ok :) Polecam tą serie na długie wieczory. Zapewniam, że staną się magiczne :D

Nuda. Przynajmniej jak dla mnie. Same spiski, główna bohaterka niemalże wariuje. Za dużo tego na raz :( O ile pierwszy tom był fajny o tyle ten niestety nie dorównuje mu

Pierwszą część czytało mi się lekko. Z drugą trochę gorzej. Wpływ na to mógł mieć fakt, że pierwszy tom czytałam miesiąc temu i nie mogłam połapać się w tym, co się wydarzyło i ogółem miałam mgliste pojęcie o wszystkim.
Podobnie jak w "Rodzie" bardzo dużo się dzieje i nie można się nudzić.
Na pewno przeczytam ostatnią część, gdyż nie mogę doczekać się zakończenia.

Po prostu ŁAŁ!!! Jest to jedna z najlepszych trylogii jakie do tej pory czytałam. Pełna akcji i uczuć. Mam nadzieję, że trzecia część będzie tak samo dobra jak dwie pozostałe. Czekam ze zniecierpliwieniem :)

Na półkach: , , , , , ,

Rewelacyjna książka, trzyma w napięciu do ostatniej strony, a Mercy jest jedną z moich ulubionych bohaterek książkowych. Na końcu książki nawet poleciała mi łezka. Z niecierpliwością czekam na ostatnią część. Polecam.

Dyskusje

• Fantastyka