Japońskie inspiracje - kolorowy trening antystresowy

Wydawnictwo: Buchmann Seria: Kolorowy Trening Antystresowy sztuka
9788328019232
Buchmann
kolorowanki
sztuka
9788328019232
Kolorowy Trening Antystresowy
kolorowanki

Idealna książka, kolorowanka, dla osób chcących oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do kolorowej Azji. Mieszanka prostych wzorów z tymi wymagającymi więcej czasu i precyzji, to idealne połączenie, tworzące bogatą książkę. Odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek i zdolności plastyczne.

Na półkach: , , , ,

W tej kolorowance dla dorosłych "Japońskie inspiracje" na około 130 stronach znajdziemy jak sama nazwa wskazuje sporo rzeczy związanych z tym azjatyckim, wyspiarskim krajem. I tak mamy tu: wachlarze, orgiami, rośliny tj bambusy czy kwiaty kwitnącej wiśni rozwijającej się pięknie na gałązkach, a zwanej w Japonii – sakura, lampiony, parasolki, żurawie japońskie, karpie koi,...

Świetne japońskie motywy na odstresowanie się do pokolorowania, malowania, czy co tam kto lubi ;).

Świetny sposób na odreagowanie emocji ! :)

Doskonały sposób na chwilę relaksu. Książka pełna rysunków, zapewniająca wiele godzin przyjemności. Jednak nie polecałabym jej osobom, które nie mają cierpliwości do detali. Niektóre obrazy są bardzo szczegółowe i wymagają trochę większej koncentracji. Choć każdy ma dowolność wypełniania książki kolorami :)

Na półkach: , , , , ,

Witajcie w kolejnej KREATYWNEJ SOBOCIE, tym razem w poniedziałek. Mam dla Was kolejną kolorowankę Kolorowego treningu antystresowego. Tym razem są to Japońskie inspiracje, czyli jedna z tych pozycji, obok których nie mogłam przejść obojętnie. Uwielbiam Japonię i z pewnością kiedyś tam pojadę - na razie jednak zajmuję się malowaniem obrazków, które nawiązują do tamtej...

JAPOŃSKIE INSPIRACJE

Czy zwyczajne kolorowanki to dla Ciebie niewystarczająca frajda? Czy chcesz dostać coś, co wiąże się z Twoimi zainteresowaniami – podróżami, Japonią i mangą? Mam dla Ciebie coś specjalnego. Nowa odsłona Kolorowego Treningu Antystresowego – Japońskie Inspiracje.

Już wiele...

• Kolorowanki