Rekonstrukcja zła. Etyczne aspekty opresji w świetle refleksji "ocalonych"

Okładka książki Rekonstrukcja zła. Etyczne aspekty opresji w świetle refleksji "ocalonych"
Marcin Jaranowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2015-01-01
2015-01-01
Filozofia etyka aksjologia zło

Okładka książki Sześć cnót mniejszych Piotr Domeracki, Marcin Jaranowski, Marcin T. Zdrenka
Ocena 7,0
Sześć cnót mni... Piotr Domeracki, Ma...