rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Wybrana o zmroku

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
Czytamy w weekend
Mi się początkowo dobrze czytało, ale potem byłam nią bardzo znużona. Trochę rozwleczony temat.
Pszukuję!
nieliczne powielające się posty możecie pomijać Kluczowe jest tu słowo "nieliczne". Nieliczne są one dlatego, że są tępione, po pierwsze regularnie napominamy, dzięki czemu większość bałaganiarzy nie dopuszcza się recydywy, po drugie niekiedy można liczyć na interwencje moderatora. A zatem nieliczne są dlatego, że ktoś wykonuje pracę, dzięki której utrzymuje się tu...
Pokazuje 6 z 47
Zobacz kolejne