Wybrana o zmroku

Okładka książki Wybrana o zmroku
C.C. Hunter Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Wodospady Cienia (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2015-08-19
Data 1. wydania:
2013-04-23
Joanna Lipińska
Joanna Lipińska literatura amerykańska wampiry wilkołaki zmiennokształtni paranormal romance

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki: 7/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Książka warta przeczytania, tematyka ciekawa. Płynnie i przyjemnie się czyta. Kończy się nie oczywiście, po skończeniu musiałam szybko znaleźć kolejną książkę ponieważ wciągnęłam się w systematyczne czytanie.

C.C. Hunter naprawdę zrobiła coś dobrego. Historia Kylie Galen w końcu dobiega końca, ale to nie znaczy, że będzie łatwo. A jak wiadomo łatwo to znaczy nudno. Nastolatka ma przed sobą pełno trudnych wyborów, złych przeżyć i ostatnią bitwę, którą może przypłacić życiem. Nie można oderwać się od tej książki. Kiedy pierwszy raz złapałam ją w swoje ręce, nie wypuściłam jej...

Nie jest to dzieło wybitne, przeczytałam w swoim życiu dużo więcej książek o całe tysiąclecia lepsze od tej serii. Jednak tak czy siak miałam trochę funu podczas jej czytania: guilty pleasure weszło mocno xD Pewnie gdybym miała te 15-16 lat to wciągnęłabym się w historię na 100%. Ładnie zbudowane relacje, ciekawy pomysł z tymi kameleonami. Team Lucas ;) Na minus leci...

Wodospady Cienia przeczytane! To jedna z najlepszych serii fantastycznych jakie do tej pory czytałam. Książki C.C.Hunter wciągają i uzależniają, trudno wypuścić je z rąk. Polecam całą serię szczególnie młodzieży i nastolatkom, ze względu na to, że w książkach jest poruszany temat miłości, przyjaźni, dorastania oraz relacji z rodzicami. Od tej serii warto jest zacząć swoją...

Całą serię oceniam pozytywnie. Miałam momenty, szczególnie w II i III tomie, kiedy zwątpiłam i czułam się poirytowana tym wiecznym niezdecydowaniem Kylie. Ale zakończenie mnie zadowoliło. Serię czyta się niesamowicie szybko i jest wciągająca. W moim odczuciu, jak raz ją przeczytamy, to już więcej do niej nie wrócimy, ale nie traktuję tego jako dużą wadę.

Fajne zakończenia :)

Magiczna istota Kyle i jej przygody... Czyta się jednym tchem serię tej autorki.

Kolejny, niestety już ostatni tom z serii "Wodospady Cienia". Długo czekałam aż wpadnie w moje ręce i pochłonęłam go w dwa dni. Jednocześnie chciała go zakończyć i poznać zakończenie, ale z drugiej strony potwornie się tego bałam, bo co zrobić z życiem, które opowieścią tętniło?
Od początku byłam wielką fanką tej serii. Jest dla mnie ideałem, bo zawiera mój przepis na...

Kolejny tom tej serii niewątpliwie można powiedzieć, że jest równie genialny co poprzednia część. Losy naszej bohaterki rozwijają się tak, że nie sposób oderwać się od lektury.

2 152
    1 213